BALNET 1 GRUBU ENGELLİ ÖĞRENCİLERE UMUT OLACAK…

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) bünyesinde ciro artırımı, kaynak yaratma ve büyüme için en önemli faktörlerden biri olan ilişki ağını yönetmek ve geliştirmek amacıyla hayata geçen  networking ağı BALNET, çalışmalarını periyodik olarak sürdürüyor.

Üyelerin birbirlerini daha yakından tanıyarak işbirliği gerçekleştirmelerine olanak sağlamak için kurulan BALNET sistemi, 2 ayrı grup halinde işleyişine devam ediyor. 

Haftalık periyotlarda düzenlenen toplantılarda mevcut ticaretin artması için önerilerini dile getiren BALNET 1 Grubu, bu hafta Nilüfer İş Okuluna bağlı olarak hizmet veren NİŞ Kafe’de bir araya geldi. Toplantının açılışında BALNET 1 Grubu Başkanı Özleyiş Ardalı, katılımcılara grubun çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Sisteme yeni dâhil olan üyelerin firmalarıyla ilgili gerçekleştirdikleri tanıtım sunumunun ardından Nilüfer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ni Müdür Yardımcısı Neslihan Edinçliler ile birlikte gezerek engelli öğrencilerin çalışmalarını atölyelerinde inceleyen BALNET 1 Grubu üyeleri, Nilüfer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkez ile gerçekleştirilebilecek işbirliği  ve destek olanaklarını da değerlendirdi. 

BALNET 1 GRUBU ENGELLİ ÖĞRENCİLERE UMUT OLACAK…
BALNET 1 GRUBU ENGELLİ ÖĞRENCİLERE UMUT OLACAK…