BALNET

İşinizi Büyültmek, Cironuzu Arttırmak İster Misiniz ? Balkantürksiad’ın üyelerine en yeni hizmeti referans grubu; BAL_NET’i keşfedin.

Günümüzde iş gelişimi, ciro artırımı, satış destek, kaynak yaratma, karlılık ve büyüme için en önemli faktörlerden biri İLİŞKİ, İLETİŞİM ağıdır, diğer bir terimle bunu NETWORKING olarak tanımlayabiliriz.

Bir ticari teşekkülün iş hacminde pozitif anlamda fark yaratacak nitelikte doğru yapılandırılan, kurgulanan, organize edilen, planlanan NETWORKING faaliyetleri iş ilişkilerinizi geliştireceği gibi, sizi ve temsil ettiğiniz kurumu çok başarılı platformlara taşıyarak, kaynak zenginliğini de beraberinde getirir.

Avrupa ve Amerika’da çok yaygın olarak bu amaca hizmet eden birçok organizasyon bulunmaktadır.

Gelişmiş NETWORKING tekniklerinin adaptasyonları ile çağımız iletişim çağı diyerek BALKANTÜRKSİAD da Misyonu ve Vizyonu doğrultusunda bölgesel, sektörel ve mesleki kalkınmaya destek olmak, yenilikçi bir bakış açısıyla ekonomide verimliliği sağlamak için yaptığı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek BAL NET adı altında bu sistemi hayata geçirdi.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

BALNET sistemiyle gayrimenkul, sağlık, profesyonel hizmet, ihtisas, iş, etkinlik hizmetleri ve pazarlama gibi sektörlerden birer temsilcinin bulunacağı çalışma grupları oluşturuldu. Yeni iş ilişkileri kurmak, karlılık ve büyüme için sağlam adımlar atmak ve cirolarını artırmak ve iş ilişkilerini geliştirmek isteyen grup üyeleri, potansiyel müşterileri birbirlerine refere ederek referans pazarlaması gerçekleştiriliyor.

BAL-NET ile neler yapabilirsiniz ?

İşinizi büyültür cironuzu arttırısınız
Sunum becerilerinizi geliştirir, iyi bir konuşmacı olursunuz
Danışma grubu oluşturur, kişisel desek sağlarsınız.
Ortak pazarlama çalışmalarına katılarak katkı alır, katkı verirsiniz
Kendi müşterlleriniz ve çevreniz için bir referans kaynağı haline gelirsiniz.
Değerli geri bildirim kazanırsınız.
Yeni satış ve pazarlama teknikleri öğrenirsiniz
Stratejik işbirlikleri ile çözüm ortaklıkları oluşturursunuz
Network pazarlama ustası olursunuz.

Balnet Grupları

BALNET ile Fark Yaratıyoruz

Üyelerimizin ciro artırımı, kaynak yaratma ve ilişki ağını yönetmek ve geliştirmek amacını taşıyan network ağı BALNET üç grup halinde çalışmalarını sürdürüyor.
Her biri yaklaşık 25 farklı sektör temsilcilerinden oluşan gruplar her hafta periyodik olarak bir araya gelmeye devam ediyor.

0

Referans Sayısı

0

Yapılan Toplantı Sayısı

0

Toplam Ciro

0

3 Grup Toplam Üye