Hakkımızda

BALKANTÜRKSİAD, her yıl Türkiye ekonomisi için milyarca dolar katma değer üreten Balkan ve Rumeli kökenli iş insanlarını aynı çatı altında toplamak amacıyla 2011 yılında Kurucu Başkan Naci Şahin’in öncülüğünde 41 iş insanı tarafından kurulmuştur. 

Dinamizm ve çalışkanlıklarıyla yatırım, üretim, istihdam ve ihracat alanlarında öncülük rolünü üstlenen 400’ü aşkın üyesiyle Bursa’nın en etkin iş dünyası kuruluşları arasında yer alan BALKANTÜRKSİAD’ın amacı; ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmak üzere, Atatürk’ün gösterdiği çağdaş uygarlık hedefini esas alarak bölgesel ve sektörel potansiyellerin en iyi şekilde değerlendirilmesi için faaliyetlerde bulunmak, demokratik, laik, etkin hukuk devleti anlayışı içinde, sivil toplumun kurumsallaşması ve girişimciliğin yaygınlaşması için çalışmak, sanayici ve işadamlarının sorunlarına sahip çıkarak toplumdaki öncü ve girişimci niteliklerini geliştirmektir.

Bu topraklardan aldığımız enerjiyi, bu topraklara armağan edeceğiz !
BALKANTÜRKSİAD

Consulting WP continues to grow ever day thanks to the confidence our clients have in us. We cover many industries such as financial, energy, business services, consumer products.

Our mission

Our renowned coaching programs will allow you to:

  • Work fewer hours — and make more money
  • Attract and retain quality, high-paying customers
  • Manage your time so you’ll get more done in less time
  • Hone sharp leadership skills to manage your team
  • Cut expenses without sacrificing quality
  • Automate your business, so you can leave for days, weeks, or even months at a time

How we work

consulting_placeholder
Videoyu oynat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak ve telefonlarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

E-Bülten'e Kayıt olarak, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.