Hakkımızda

Balkan ve Anadolu topraklarının büyük enerjsi harekete geçiyor. Her yıl Türkiye ekonomisi için milyarca dolar katma değer üreten Balkan kökenli, Türk İş Adamları BALKANTÜRKSİAD çatısı altında kenetleniyor. Kısa bir süreçte federasyona dönüşmeyi öngörüyoruz. Hedefimiz, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının temel hükümleri çerçevesinde, ülkemizin dünyanın en güçlü ilk beş ekonomisinden birisi olmasını sağlayacak çalışmalarla, bu toprakları uygarlığın, sanatın, bilimin ve demokrasinin kalesi haline getirecek faaliyetleri her platformda desteklemek ve geliştirmektir.

Toplumun beklentilerinin gerisinde kalan,  sadece yanlışları gören bir SİAD olmayacağız. Kamu yararını gözetmek vazgeçilmez prensibimiz olacak.

Kökleri asırlar öncesine uzanan bir ecdadın bireyleri olarak toplumlar arası dostluğu, paylaşımı en kıymetli hazinelerimizden biri olarak görüyoruz. Dar alanda değil ülkeyi kucaklayan  çalışmalarda ve her zaman ön saflarda yer alacağız.

 

Bu topraklardan aldığımız enerjiyi, bu topraklara armağan edeceğiz !
BALKANTÜRKSİAD

Consulting WP continues to grow ever day thanks to the confidence our clients have in us. We cover many industries such as financial, energy, business services, consumer products.

Our mission

Our renowned coaching programs will allow you to:

  • Work fewer hours — and make more money
  • Attract and retain quality, high-paying customers
  • Manage your time so you’ll get more done in less time
  • Hone sharp leadership skills to manage your team
  • Cut expenses without sacrificing quality
  • Automate your business, so you can leave for days, weeks, or even months at a time

How we work

consulting_placeholder
Videoyu oynat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak ve telefonlarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

E-Bülten'e Kayıt olarak, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.