BALKANTÜRKSİAD’IN İLK ŞUBESİ İSTANBUL’DA AÇILACAK…

BALKANTÜRKSİAD kurumsallaşma çalışmaları ile birlikte Genel Merkez binası inşaatının da sonuna yaklaşırken, Şubeleşme faaliyetlerine hız verdi. BALKANTÜRKSİAD’ın ilk şubesi önümüzdeki günlerde İstanbul’da açılacak.

Üye sayılarının sürekli arttığını ve 400’ü aştığını söyleyen BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aytuğ Onur, “Çok önemli bir birlik ve beraberlik örneği sergiliyoruz. Sürekli büyüyor ve yenilikler ile ilklere imza atmaya devam ediyoruz” dedi.

Bu dönem hedefleri arasında yer alan şubeleşme çalışmalarını da tamamlamak üzere olduklarını belirten Onur, “İlk olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de  şube açmak için çalışma başlatmıştık. İstanbul Şubesi ile ilgili hazırlıklarımız bitti. Birkaç gün önce İstanbul Şube’de ilk toplantımızı yaptık” şeklinde konuştu.

BALKANTÜRKSİAD’ın İstanbul Şubesi ilk toplantısına Başkan Aytuğ Onur’un yanı sıra Şube yetkilisi Mesut Solak ile Dernek üyeleri olarak Olcay Özgün, Gözde Demirel, Serkan Gülçay ve Bilal Sevinç katıldı.

Balkanlar ile Anadolu toprakları arasında köprü vazifesini üstlendiklerini ve bilhassa iş dünyasına yönelik önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini dile getiren Onur,  BALKANTÜRKSİAD’ın faaliyetlerini ülke geneline ve bütün Balkanlar coğrafyasına yaygınlaştırmayı da hedeflediklerini sözlerine ekledi.