BALKANTÜRKSİAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI ÇOCUKLARLA YAPTI…

Balkan Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), yönetim kurulu toplantısı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle üyelerinin çocuklarıyla birlikte gerçekleştirdi.

BALKANTÜRKEVİ’nde yapılan olağan yönetim kurulu toplantısı, alışılmışın dışında bir şekilde gerçekleşti. Berat Tunakan başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısına Yönetim Kurulu üyelerinin çocukları da katıldı.

Toplantının açılışında konuşan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Berat Tunakan, misafirleri olan çocukların ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Bayramı’nı kutladı. 23 Nisan günü çocuklara koltukları devretmenin bir gelenek olduğunu belirten Tunakan, BALKANTÜRKSİAD’ın da yönetim kurulu toplantısını çocuklarla yaparak onların fikirlerini aldığını ifade etti.

Tunakan,“Çocuklarımız, hem derneğimizin hem de ülkemizin daha başarılı ve mutlu günlere ulaşması için umudumuzdur. Bugün onların günü. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ülke zor şartlardayken açılan Meclis’in bu açılışını bir bayram olarak nitelendiren ve bunu tüm çocuklara armağan eden büyük bir lider. Bizler de onun izinden gitmek için tüm çabamızı vermeliyiz. Bu anlayışla bu özel günü birlik, şenlik havasında çocuklarla beraber kutlamak ve olağan yönetim kurulumuzu onlarla yapmak istedik” diye konuştu.

Daha sonra yönetim kurulu toplantısına geçildi. Gündem maddeleri üzerinde tek tek durulurken, geleceğimizin teminatı çocuklar da önerileriyle yönetim kurulu toplantısına katkı sundu.

BALKANTÜRKSİAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI ÇOCUKLARLA YAPTI…
BALKANTÜRKSİAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI ÇOCUKLARLA YAPTI…