BALKANTÜRKSİAD YÖNETIM KURULU BAŞKANI LEVENT BILEK: EKSİK PARÇALARIMIZ TAMAMLANIYOR

BALKANTÜRKSİAD Başkanı Levent Bilek, İş Geliştirme Platformu Toplantıları ile eksik parçaları tamamlayarak yeni işbirliklerinin önünü açtıklarını kaydetti.

Balkan Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), üyeleri arasındaki dayanışmayı ve işbirliğini artırmak amacıyla düzenlediği İş Geliştirme Platformu Toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bilek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İskender İskenderoğlu, Fatih Şakir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sabriye Şen ile Şenol Sezgin hamiliğinde üyelerle bir araya geldi. Geçit Uzay Pastanesi’ndeki toplantıda yeni işbirliklerinin önünü açmak için atılacak adımlar masaya yatırıldı.

BİLEK: BİZ BÜYÜK BİR GÜCÜZ

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bilek, İş Geliştirme Platformu Toplantılarıyla eksik parçalarının tamamlandığını söyledi. BALKANTÜRKSİAD’ın aynı zamanda bir iş geliştirme platformu olduğunu kaydeden Bilek, “BALKANTÜRKSİAD olarak biz Bursa ve Türkiye için büyük bir gücüz. Türkiye çapında şubeleşme çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanı sıra Balkan ülkelerinde düzenlediğimiz ekonomi zirveleriyle bu ülkelerle ekonomik ilişkilere katkı koyuyoruz” dedi.

ÇÖZÜM ÜRETMEK BİZİM ELİMİZDE

Bir STK çatısı altında bir araya gelmenin bir amacının da paylaşmak olduğunu vurgulayan Başkan Bilek, “Derneğimiz gün geçtikçe büyüyor. Yönetim ve üyeler arasında bir kopukluk yaşanmaması adına bu toplantıları önemsiyoruz. İş Geliştirme Platformu Toplantıları’nda oluşturduğumuz tüm grupların birbirini tanımasını amaçlıyoruz. Çözümü üretmek bizim elimizde, toplantılarımıza katılan tüm üyelerimize ve onlara hamilik eden BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantı sonunda Başkan Bilek tarafından katılımcılara BALKANTÜRKSİAD tarafından oluşturulan Mehmetçik Vakfı Hatıra Ormanı için fidan sertifikası ve BALKANTÜRKSİAD özel hatıra fincan takımı takdim edildi.