BALKANTÜRKSİAD MODEKS 2013’ TE YERINI ALDI

Balkan ve Rumeli Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BALKANSİAD), Mobilya, Dekorasyon ve Aksesuarları (MODEKS) 2013 Fuarı’na çıkarma yaptı.
Kurulduğu günden bu zamana kadar yaptığı çalışmalar ve etkinliklerle adını duyurmayı başaran BALKANSİAD, MODEKS 2013 Fuarı’na katılarak farklı bir yaklaşım gösterdi. Fuarlar şehri Bursa’da toplam 30 bin m2’lik alanda 196 firma temsilciliğinin 348 markasının katılımı ile düzenlenen fuara katılan BALKANSİAD’ın standını başta Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın ve Ak Parti Bursa Ekonomik İşler Başkanı İbrahim Okur olmak üzere, birçok kişi ziyaret etti. 
Bursa’nın önemli bir fuar merkezi olduğunu söyleyen BALKANSİAD Başkanı Naci Şahin, “BALKANSİAD olarak yaptığımız etkinlikler ile birçok alanda adımızdan söz ettirdik. Tüyap ile yapmış olduğumuz anlaşma sonucunda da 5 yıl boyunca tüm fuarlara katılarak adımızı altın harflerle kazımaya devam edeceğiz” dedi. 
Üyelerin ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği BALKANSİAD Standı, 9 Mart- 17 Mart tarihlerinde düzenlenecek Bursa 11. Kitap Fuarı ve yıl içinde düzenlenecek diğer fuarlarda da boy gösterecek.