BALKANTÜRKSİAD BURSA BAROSU’NU ZİYARET ETTİ…

 Balkan Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), 5 Nisan Avukatlar Günü’nde Baro Başkanı Av. Ekrem Demiröz’ü makamında ziyaret etti.

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bilek, yeni yönetim olarak ilk ziyaretlerini Bursa Barosu’na gerçekleştirdiklerini kaydetti. BALKANTÜRKSİAD’ın hedeflerinden bahseden Bilek, şunları söyledi: “BALKANTÜRKSİAD çok hızlı ilerliyor. Benden önceki başkanımızın işleri zordu, benden sonrakinin daha da zor olacağını düşünüyorum. Bu dönem çok ciddi projeleri hayata geçirmeyi planlıyoruz. Hukukla ilgili bir çalışma grubu oluşturarak dernek statülerinde fazla görülmeyen bir oluşuma imza attık. Bursa Barosu’yla birlikte nitelikli çalışmalar gerçekleştirmeyi arzu ediyoruz. Bursa halkının yararına olan projeler üretmek için elimizden geleni yapacağız.”

HUKUK SÖZ KONUSUYSA İŞBİRLİĞİNE TEREDDÜTSÜZ HAZIRIZ

Baro Başkanı Av. Ekrem Demiröz de BALKANTÜRKSİAD’ın ortak duyguları yaşayan insanların bir yapılanması olduğunu dile getirdi. Farklı ruhta ve farklı yapılardaki insanların üretken olacaklarına inandığını ifade eden Demiröz, “Bugün ziyaretimize geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Özellikle hukuk söz konusu olduğunda tereddütsüz işbirliğine hazırız” diye konuştu.