Anneler Günü Organizasyonu

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) ailesi Anneler Günü’ne özel düzenlediği brunch ile üyelerini buluştururken, annelere de unutulmaz bir gün  yaşattı.

BALKANTÜRKSİAD’ın  neşeli geçen brunch organizasyonuna, BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir, Kurucu Başkan Naci Şahin, geçmiş dönem başkanı Berat Tunakan, BEV Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Uslu, Bulgaristan Konsolosu Veselin Bojilov ile Ticaret Ataşesi Lyubomir Lyubenov’nun yanı sıra çok sayıda BALKANTÜRKSİAD üyesi eşi ve çocuklarıyla katılım sağladı.

BALKANTÜRKSİAD tarafından Kahve Beyaz’da organize edilen Anneler Günü özel brunc etkinliğinde çocuklar da unutulmadı. Çocuklar palyaço eşliğinde eğlenirken, pamuk şeker ikramlarını da geri çevirmediler.

Etkinlik sonunda günün anlam ve önemine ilişkin açıklamada  bulunan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir, “Bizleri binbir zorlukla dünyaya getiren ve yetiştiren annelerimiz elbette hepimiz için çok kıymetli. Sadece bir gün değil her gün ellerini öpsek yine de gösterdikleri fedakarlıkların hakkını ödeyemeyiz. BALKANTÜRKSİAD ailesi olarak annelerimizin özelinde tüm annelerin, anne adaylarının anneler gününü kutlarız” dedi.Bir cevap yazın