Veda GİRGİN EROĞLU

BB_1_1

V.G.E TEKSTİL MİM. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Genel Müdür

İlk –orta, lise  ve üniversite eğitimini Bursa da tamamladı.

Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. nin Ekonometri  bölümünü bitirdiği yıl Amerika Birleşik Devletleri New Jersey eyaletine İngilizce dil eğitimi için giden Eroğlu 1,5 yıllık Amerika serüveni sonunda profesyonel iş yaşamına 1991 yılında Sönmez Holding te başladı.

17 yıllık özel sektör deneyiminde 2 ayrı firma da üst düzey yöneticilik yaptı.

2008 yılında kendine ait V.G.E. Tekstil firmasını kurarak Avrupa’ya lisanslı Disney üretimi yapmaya başladı. Tüm Avrupa ülkelerine Disney ürünlerini üretme lisans hakkına sahip olan V.G.E. Tekstil yılda yaklaşık 2.000.000 nevresim seti 3.000.000 mt metre malı ihracatı yaparak  2016 yılında 7 milyon Euro ihracat hedefini yakalamıştır.

Busiad, Balkantürksiad, Tophane Rotary Kulübü, Buikad üyesi olan Veda  Girgin Eroğlu  mimar Ozan Eroğlu ile evlidir.

Önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle 2007 yılında kurulan VGE tekstil olarak Ev Tekstili çarşaf-nevresim üzerine üretim yapmaktayız. VGE tekstil tarafından üretilen tüm ürünlerimiz Avrupa’da satılmaktadır.

Kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özen ve ürün yelpazemiz sayesinde dünyada, özellikle Avrupa’da lisanslı malların üretimi konusunda tanınan bir firmayız.

Sürekli gelişen, yenilenen, müşteri talepleri her gün değişebilen tekstil sektöründe, yıllardır ekip olarak ev tekstilinde değişen trendleri önce biz hazırlayarak, dünyaya sunuyor ve bundan haklı olarak gurur duyuyoruz.

Vge tekstil olarak, ham bezlerimizi, Denizli – Uşak’ta, havalı jetlerde dokutuyor, Uşak ve Bursa’daki fason baskı ve düz boya sözleşmemizin olduğu, BSCI ,Ekotex belgelerine sahip fabrikalarda boya ve baskılarımızı yaptırıyoruz.

Değerlerini, yenilikçi anlayışı ile ev tekstili sektörüne aktaran VGE Tekstil’in merkez ofisi Bursa’da, İstanbul’a feribotla 90 dakika mesafe uzaklıktadır.

13.92.01

iletişim bilgileri

0224 242 95 45
BALAT MAH SIHHİYE CAD 54 SOK N:2 OFFİCE 4200 İŞ MERKEZİ D:36 NİLÜFER BURSA

Sosyal profiller