Şirin ŞENTÜRK

WhatsAppZImageZ2018-03-16ZatZ09.12.06_1

Rota İnsan Kıymetleri Danışmanlık Eğitim San.ve Tic.A.Ş. İŞ İNSANI

2004 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden derece ile mezun olup aynı zamanda Sosyal Hizmetler Bölümünü başarıyla bitirmiştir.

 

2005-2012 yılları arasında Atasan Süt Ürünleri şirketinde önce Planlama Yöneticisi sonrasında da Kurumsal Satış-Pazarlama Müdürü olarak görev almıştır.

 

2013 yılından itibaren Rota İnsan Kıymetleri markasıyla iş hayatına devam etmektedir.

 

Rota İnsan Kıymetleri,Türkiye genelinde faaliyet gösteren,İnsan Kaynakları danışmanlığını İNSAN KIYMETLERİ bakış açısıyla yapan İŞİNİZ İŞİMİZ mottosuyla işveren ve iş arayanların çözüm ortağı olan İşkur lisanslı Özel İstihdam Bürosudur.

 

‘’Yaşam Boyu Öğrenme’’ mottosu ve ‘’Ben değil Biz’’ felsefesi ışığında,toplumun temel dinamik güçlerinden olan Buikad, Balkantürksiad ve Peryön Güney Marmara Şubesi üyesi olarak Sivil Toplum Kuruluşlarının çalışmalarında ve Sosyal Sorumluluk Projelerinde aktif görevlerini özverili ve gönüllü bir şekilde sürdürmekte olup 2 çocuk annesidir.

Rota İnsan Kıymetleri,Türkiye genelinde faaliyet gösteren, sektör ayrımı olmaksızın her biri alanında lider kurumların üretim ve yönetim kadrolarına personel tedariği sağlayan, İnsan Kaynağı Danışmanlığını,İnsan Kıymetleri bakış açısıyla yapan İŞİNİZ,İŞİMİZ misyonu ile işveren ve iş arayanların çözüm ortağı olan İşkur tarafından yetkilendirilmiş Özel İstihdam Bürosudur.

78.30.03

iletişim bilgileri

0553 005 05 05
Üçevler Mh.Aysel Sk.Dursun Aslan İş Mrk. K:2 D:8 Nilüfer/Bursa (İŞKUR yanı)

Sosyal profiller