Sinem TOPLAN

bb

Finans Kontrol Merkezi Firma Sahibi

Üniversiteden Ekonomist olarak Mezun olan Sinem Toplan , “Finans Kontrol Merkezi” firmasının kurucusudur. Tüm sektörlerin finansal ihtiyaçlarına yönelik Finansal Danışmanlık ve Eğitimler konusunda sektör lideri olarak faaliyet göstermektedir. Çeşitli Dergi ve Gazetelerde Ekonomi konusunda   köşe yazıları yer almaktadır.

Finans Sektöründe 22 yıldır aktif olarak yer almaktadır. Bankacılık sisteminde Şube Müdürlüğü yapmış, Reel Sektörde üst düzey yöneticilik görevinde bulunmuş, bankaların Kredi tahsis Bölümlerinde piyasa yapıcısı olarak yer almıştır. Yüzlerce firma ile finansal süreç yönetmiştir.

Ticaret Odaları, Üniversiteler, Açık ve kapalı gruplara verdiği eğitimler ile Finans Sisteminin iyileştirilmesi ve Geliştirilmesi Yönünde önemli çalışmalar yapmaktadır.

Dünya’nın Finans Merkezi olan Londra’da Finansal Sistemi desteklemek amaçlı iş ortaklıkları devam etmektedir. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile faaliyet gösteren Sinem Toplan, Çeşitli yatırım Projelerinin fizibilitelerinde yer almış, Kalkınma Bankası, Kosgeb, EBRD, TKDK vb. gibi birçok projeye yönelik çalışmalarda bulunmuştur. Sağlıklı finansal Büyüme için genç kadroları yetiştirerek piyasayı desteklemektedir.

Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer alan Sinem Toplan, Bademli Rotary Kulüp üyesi, Balkantürksiad Üyesi, Balkantürksiad 2013-2017 dönemi Yönetim Kurulu Üyesidir. E-mobilite, Haftalık Ekonomik Gündem, Eximbank projelerini yönetmiştir. BTSO ve BİMED üyesidir.

Tiyatro sevdalısı olup gençlik yıllarında tiyatro sahnesinde yer almıştır. 1977 Bursa doğumlu olup evli ve 1 kız çocuk annesidir. Ayrıca Finans sistemine ilişkin “FİNANSA BAKIŞ”
isimli televizyon programı yapmaktadır.

Finans Kontrol Merkezi’nin şirket merkezi Bursa’dır. Faaliyet alanı ağırlıklı Marmara Bölgesidir. Finansal Danışmanlık ve Eğitim firmasıdır. Finans Kontrol Merkezinden hizmet alanlar %50 Devlet destekli Finansal Danışmanlık fırsatından faydalanırlar.
Uluslararası kredi kaynaklarına ulaşım,
Şirketin mali durumunun değerlendirilmesi,
Yurtiçi finansal süreç yönetimi,
Yatırım Proje Danışmanlığı ,
Şirket satışları ve şirket evlilikleri,
Yurtdışına şirket satışlarına aracılık,
Şirket değer artışı ve yabancı firma ortaklıkları,
Proje finansmanı fizibilite çalışmaları,
Hibe ve Teşvik fırsatlarına aracılık,
Londra’da iş kurarak finans sisteminden faydalanmak ve vatandaşlık işlemleri,
Uluslararası piyasalarda fon yönetimi hizmetleri verilmektedir.

70.22.02

iletişim bilgileri

Kırcaali mah. Kayalı sk. Ortaklar iş Merkezi Kat:3 N:19 Kentmeydanı-Osmangazi/Bursa

Sosyal profiller