Seçil BULCAN ÜRKÜT

planb_1

 

Plan B Mimarlık İnşaat Mühendislik Mobilya Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Kurucu Ortak-Mimar

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Lisans programından mezun oldu. İstanbul’da birçok farklı firmada çalışmasının ardından, 1997 yılında İnş. Müh. Rıza BULCAN ile birlikte Bursa’da ASR Mimarlık olarak kurdukları firmayı 1999 yılında kurumsal kimliği destekleyecekleri düşündükleri tasarım anlayışları ile örtüşen PLAN B Mimarlık olarak çalışmalarına devam etmekteler.

PLAN B Mimarlık 1997 yılında Mimar Seçil Bulcan Ürküt ve İnşaat Mühendisi Rıza Bulcan tarafından iki ortaklı olarak kurulmuştur. 2 senedir yurt içinde ve yurt dışında, özellikle başta turizm yapıları olmak üzere ofis binaları, kamu binaları, sağlık binaları, restoranlar, spa merkezleri, AVM ve konut yapıları gibi birçok iç mimari projeye imza atmıştır.

Vizyon

Tasarımlarımızda önceliğimiz yatırımcıya ve kullanıcıya uzun vadeli kalıcı ve doğru çözümlere götürmekle beraber her projede farklılık yaratmaktır. İşlerimizi güven duygusu üzerine inşa ederek sonucunda da kaliteli ve yaşanabilir mekanlar oluşturmak firma olarak en temel ilkemizdir. PLAN B olarak hedefimiz daha öncede yaptığımız gibi Bursalı bir firma olarak yurt dışı ve yurt içinde çok farklı projelere imza atmaktır. Modern ama geçmişten ilham alan, zaman sınırına takılıp kalmayan bir stille işlerimizi yürütüyoruz. Projelerimizde, projenin hangi alana ait olduğunu, konumunu, ihtiyaçlarını göz öndün de bulundurarak, yeni teknolojilerle çağdaş malzemeler ve uygulanabilir detaylarla sonuca gidilir ve yaratıcı mekanlar ortaya çıkar.

71.11.01

iletişim bilgileri

0224 452 72 27
Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. Yağmur Sok. Elmas Evler Sitesi No:26 D Blok K:3 D:6 Nilüfer / BURSA

Sosyal profiller