Osman GÜLER

e_1_1 (1)

Elektroteks Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı

1962 Bulgaristan Kırcaali doğumluyum. Sofya Teknik Üniversitesi  Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldum.  1989 yılında Bulgaristan’dan zorunlu göç dolayısı ile Bursa’ya yerleştim.

   1990 yılında Bursa da tekstil sektörün de elektrik elektronik ve yazılım ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile GÜLER Elektronik firmasını kuruldu, daha sonra sektör deki iş alanımızın gelişmesi ve büyümemiz sonucunda 1995 yılında halen Yönetim Kurulu Başkanı olduğum ELEKTROTEKS LTD.ŞTİ. firmasını kurduk.

 Şu anda 12 500 metre kare kapalı alanı bulunan, Kayapa Sanayi Bölgesindeki fabrikamız da Mobilya ve Ev Tekstil sektörlerine makine ve üretim tesisi imalatları yapmaktayız.

Ayrıca ikinci şirketimiz olan SAYGER OTOMASYON LTD.ŞTİ. firmamızda da tüm sektörlere makine üreten, işletmelere otomasyon ve yazılım hizmeti vermekteyiz.

ELEKTROTEKS olarak tek ve çift kafa işleme merkezli kapitone ve yatak üretim sektöründe dünyanın en kaliteli ve güçlü üreticileri konumuna geldik.

ELEKTROTEKS demek yeni şeyler hakkında heyecan duymak demek, merak etmek demektir. Bu yüzden gelen en zorlayıcı talepleri dahi keyifle üstleniyoruz. İşimize duyduğumuz sevgi, her türlü talebe çözüm yaratmamızı kolaylaştırıyor. Yıllar yılı bu bakış açısıyla çalışmamız sayesinde çok şeyler öğrendik. Bugün yazılımı , tasarımı ve üretimi aynı bünyede gerçekleştirir hale geldik. Ve şu an gururla söyleyebiliyorum ki dünya üzerinde kapitone ve yatak üretim makinaları imalatı yapan firmalar arasında en iyi üç firmadan biriyiz.

Özetle tutkumuz ve heyecanımız o kadar yoğun ki yepyeni keşifler peşinde büyük ve emin adımlar ile büyümeye devam ediyoruz.

28.94.08

 

iletişim bilgileri

0224 443 46 28
Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Beyaz Cd. No:20 Nilüfer, Bursa

Sosyal profiller