Mustafa AKPINAR

logoZwithZweb

PERMUN SAAT MÜCEVHER VE AKSESUAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ Genel Müdür

1955 yılında Gümülcine de doğan Mustafa Akpınar, 1978 Yılında geldiği Bursa’da ticaret hayatına saat camı imalatı ile başlamıştır. Pırlant saatin üç kurucu üyesinden biri olan Mustafa Akpınar, Bursalı saat severlere değerli İsviçre saatlerinin satışını yaparak ticaret hayatına devam etmiştir  2009 yılından itibaren Korupark alışveriş merkezinde yer alan “Permun saat ve mücevher” mağazasında dünyaca ünlü birçok lüks saat, mücevher ve aksesuar markalarının Bursa temsilciliğini yapmaktadır

Evli ve iki çocuk babası olan Mustafa Akpınar, Balkantürksiad ve Balkantürk vakfı kurucu üyesidir.

“Permun” 2009 yılından itibaren KoruparkAvm’de müşterilerine hizmet vermeye başlamış, Dünyaca ünlü lüks saat, mücevher ve aksesuar markalarının bünyesinde bulunduran, Bursa’da sektörünün tek “Lüks multibrand” mağazasıdır.

Mağazamızda “ Cartier, IWC, Hublot, Ulysse Nardin, Breitling, Omega, Longines, Oris, Corum, Montblanc, Dupont ” gibi bir çok dünyaca ünlü markaların yanı sıra özel tasarım mücevherlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana her yıl büyüyerek, mağaza dekoru ve bünyesinde bulundurduğu markalar ile saat ve mücevher sevenlerin takdirin kazanmış, aynı zamanda kısa bir süre içerisinde Türkiye’de sektörün parlayan yıldızlarından bir tanesi olmuştur.

 

47.77.03

iletişim bilgileri

0224 241 31 31
KORUPARK AVM KAT:1 NO:86

Sosyal profiller