Musa LOYAN

unnamed_3

Mirmaksan Makina Firma Sahibi

1968 Yılında bursa mustafa kemalpaşa da doğmuştur. İmam hatip lisesi mezunu olan musa loyan evli ve iki çocuk babasıdır. 1990 Yılında mirmaksan makina elektro manyetik mıknatatıs sanayi firmasını kurucusu olup talaşlı imalat , otomotiv yan sanayi , makina , endüstriyel mutfak, mobilya aksesuar parçaları fason üretimi konusunda faailiyet göstermektedir. 2011 Yılında geniş makina parkuru ile küçük sanayide mirmaksan makina bünyesinde şube olarak mirmaksan taşlamayı açmıştır. 2018 Yılında hedeflerinde özel imalat ,ithalat ve ihracatla ilgili yeni yatırımlar yapmayı planlamaktadır.

Başlangıçta küçük bir şirket olarak kurulan MİRMAKSAN Makine ve Elektromanyetik Mıknatıs Sanayi, müşterilere sunduğu kaliteli ürün gamı ve gösterdiği üstün hizmet performansı sayesinde giderek gelişmiş, başlattığı kalite atağı ile sektöründe başarılı hizmet veren önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Üretim bantlarının büyümesi, müşteri profilinin gelişmesi ve hizmet verilen müşteri sayının önemli oranda artması, MİRMAKSAN yönetimini yeni tesis yatırımlarına yönlendirmektedir.

MİRMAKSAN yönetimi, yakın gelecekte teknolojik otomasyonu mükemmel ve üretim hacmini arttıracak yeni tesis yatırımlarını da yapma kararı almış bulunmaktadır. 2007 yılı itibariyle yönetimde profesyonelliğe geçilmiş, deneyimli  yöneticiler ve uzmanlaşmış kadrolar istihdam edilmeye başlanmıştır. MİRMAKSAN, başarısını aldığı ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistem belgesi ile taçlandırmış bir şirket olarak, siz değerli müşterilerine en iyi ve en kaliteli ürünleri üreterek hizmet hayatına devam etmektedir.

28.41.01

iletişim bilgileri

0224 216 17 38 - 39
K.Balıklı Mah.Eski Gemlik Yolu Kıdemli Sok. No:47 Osmangazi/BURSA

Sosyal profiller