Makbule ÇETİN

maviyesil

MAVİ YEŞİL DANIŞMANLIK Koordinatör

 Ege Üniversitesi ve Celal Bayar Üniversitesi Kimya Bölümünde okudu. 2006- 2012 yılları arasında profesyonel çalışma hayatını sürdürdü. Kalite Güvence bölümlerinde yönetici pozisyonun da çalıştı. 2013 yılı itibari ile Mavi Yeşil Danışmanlık firmasında ISO 9001 kalite yönetim sistemi ISO 14001 çevre yönetimi OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği, Kimyasal yönetim sistemleri, Proje hazırlama süreçleri çalışmalarını kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunarak sürdürmektedir.

Çalışma bakanlığı onaylı B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahiptir. NBC CERT belgelendirme firmasının Yetkili Güvenlik Bilgi Formu Eğitmenidir. Ulaştırma Bakanlığı onaylı Tehlikeli madde Güvenlik Danışmanıdır.

Uludağ üniversitesinde iş hayatında kalite seminerlerini gerçekleştirdi. Şeyhedebali Üniversitesi kariyer haftası ve global girişimcilik panellerine konuşmacı olarak katıldı.

Kimyagerler Derneği Bursa İli Temsilcisidir.

Mavi Yeşil Danışmanlık Firmasının Kurucusudur

MAVİ YEŞİL DANIŞMANLIKM2013 yılında kurulmuş özellikle kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği konularında sürekli gelişimi ilke edinen firmaların iş ortaklığını misyon edinmiş bir yönetim danışmanlık firmasıdır. MAVİ YEŞİL TMGD DANIŞMANLIĞI 2015 yılında faaliyet geçmiş olup amacımız danışmanlık ve eğitim hizmeti alma ihtiyacı duyan firmalara hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayarak destek güç oluşturmaktır. Gelişen dünya ülkelerinin tüketici beklentileri arasında yer alan, çalışanına ve yaşadığı doğaya önem veren, sağlıklı ve güvenli yaşamayı benimseyen firmalar oluşturmak amacı ile 2016 yılında  Çevre şehircilik bakanlığı Çevre Danışmanlığı yetkisini bünyesine dahil etmiştir. Merkezimiz firmanıza katmış olduğu bu vizyon ile yasal mevzuata hakim , verdiği eğitimler ile günümüz rekabet koşullarında en iyi yerde yer almanızı sağlamaktadır. Uzman kadrosu ile 47 farklı dilede SDS hazırlamakta ve  aynı zaman da Güvenlik bilgi Formu Hazırlama Yetkili eğitim kurumudur.

 

74.90.90

iletişim bilgileri

0224 246 40 84
Üçevler mah. Aysel sok. arkat iş merkezi No:4/7 Nilüfer bursa

Sosyal profiller