HİLAL ILGIN

ametrin

AMETRİN KURUMSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ KURUCU- PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Sakarya’da dünyaya geldim. İlk, orta ve lise eğitimimi Sakarya’da tamamladım. Lisans eğitimimi Düzce Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden onur listesinde mezun olarak tamamladım. Yüksek Lisansım ise İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı, Endüstri ve Örgüt Psikolojisi üzerine yapmaktayım. Aynı zamanda ikinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümüne devam etmekteyim.

Bir dönem üstün yetenekli çocuklara yönelik bir merkezde psikolojik danışman olarak görev yaptıktan sonra özel bir kolejde ilkokul ve ana okul kademelerinde Müdür Yardımcılığı ve Psikolojik Danışman olarak görev yaptım.

2020 yılı itibari ile Kurucusu olduğum Ametrin Kurumsal Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firması ile Endüstri ve Örgüt Psikoloji alanında danışmanlık hizmeti vermekteyim.

2020 yılının Ekim ayında kurduğum Ametrin Kurumsal Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firmasında değerli ekip arkadaşlarım ile birlikte otomotiv, tekstil ve makine sanayi gibi sektörler başta olmak üzere fabrikalara Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanında danışmanlık hizmeti ve çeşitli kurumsal eğitimler vermekteyiz.

Beraber çalıştığımız firmalarda işten alınması gereken verimi en yüksek seviyeye çıkarmak için çabalıyoruz. Çalışanların işe uyumunu arttırarak, onlar için uygun çalışma ortamı oluşturarak ve iş tatminini arttırıcı etkinlikler ile hem örgüt için hem de bireyler için oldukça faydalı olacak etkinlikler düzenliyoruz.

Aynı zamanda firmalar içindeki iletişimi arttıracak organizasyonlar ile yöneticilerin, beyaz yakaların ve mavi yakaların birlikte etkin çalışmalarını sağlıyoruz.

Bireysel ve grupsal motivasyon eğitimlerimiz ile hem örgüte hem de bireye kişisel gelişim imkânı sağlamaktayız.

Firmalarda verdiğimiz liderlik eğitimleri ile liderler ve çalışanlar arasında bağ kurmayı amaçlıyoruz.

İş analizi yöntemlerini kullanarak firmalardaki personel sorunlarına yeni yaklaşımlar kazandırıyoruz. Etkili problem çözme becerilerini firmadaki gruplara ve çalışanlara kazandırmak için uğraş veriyoruz.

702202

iletişim bilgileri

ÜÇEVLER MAH. ESRA SK. NO:3 DAİRE:2

Sosyal profiller