Gökhan VATANSEVER

vatansever-logo

VATANSEVER MÜHENDİSLİK PROJE MAK. İNŞ. ELEK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

24.10.1984 Bursa doğumluyum. 2008 Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Turizm ve Otelcilik ayrıca Finlandiya Satakunta University of Applied Sciences Finans Fakültesi Lisans mezunuyum. 2012  Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü MBA Yüksek Lisans mezunuyum.

Vatansever ailesi tarafından 1989 yılında tekstil ve otomotiv endüstrisinde mekanik taahhüt faaliyetlerine başlayan Vatansever Mühendislik yurt içi ve yurt dışında 10’dan fazla ülkede gerçekleştirdiği projelerinde  elde ettiği saygın ve güçlü konumunu 2013 yılında Vatansever Mühendislik Ltd. Şti. adı altında sürdürmektedir. Mekanik tesisat çalışmalarında değerlerimizi oluşturan ‘kalite, güven, kalıcı ve doğru çözüm,’ kavramlarından asla taviz vermeden projelendirme, danışmanlık ve uygulama hizmetleri veriyoruz.

Üstlendiğimiz projeleri 360 derecelik bakış açısıyla değerlendirerek çalışıyor, her ayrıntıyı incelikle detaylandırıyor, mutlak verimliliği gözeterek ‘optimum çözümler,’ üretiyoruz. Gayemiz, tüm sektörü aydınlatan işler ortaya çıkarak yalnızca müşterilerimize değil, toplama fayda üreten projeleri ülkemize kazandırmak.

71.12.03

iletişim bilgileri

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:141 Nilüfer / Bursa

Sosyal profiller