Ertuğ ÇATAKLAR

Dosya_291

PIRLANT SAAT MÜCVHER Direktör

1951 Bulgarisitan Göçmeni olarak Türkiye’ye göç eden iki ailenin 3. kuşak torunu olarak, 1975 yılında Bursa’da doğdu,

ilk, Orta ve Lise tahsilini Sakarya’da, Üniversite tahsilini Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nde tamamladı.

12 yaşları itibariyle okul tatil dönemlerinde aile büyüklerinin iş yerlerinde çıraklıkla başladığı dede mesleği olan saatçiliğni, Üniversite öğreniminin son yıllarında sürdürmeye karar vererek, gerçek anlamda profesyonel hayata 1996 yılında PIRLANT Saat bünyesinde atıldı.

O günden bu güne geçen 22 yıl zarfında şirket bünyesinde bir çok görev alan ÇATAKLAR, bugün şirket bünyesinde Direktör vasfı ile ayrıca kurucusu ve ileticisi olduğu Türkiye’de alanında bir ilk olma özelliği de taşıyan PIRLANT GİS ( Garantili İkinci El Saat ) ‘in ortağı ve yöneticisidir

1976 Yılında AKPINAR ailesi tarafından  kurulmuş, kurulduğu günden bu güne saat,  kalem aksesuar alanında son 2000’li yılların başından itibaren de Mücevher alanında da faaliyet gösteren, Bursa’da 6 nokta, İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin’de mağazaları, Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı markalarla farklı şehirlerde de bayilikleri bulunan bir firmadır.

47.77.03

iletişim bilgileri

Şubeler: PIRLANT Ulucami, PIRLANT Zafer Plaza, PIRLANT Anatolium, PIRLANT Korupark, PIRLANT Sur Yapı Marka, INVICTA Carrefou

Sosyal profiller