Cemil FİDANLIGÜL

fbf_2

PERFORMANS İLETİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Müdür

1979 Kırşehir’de doğan Fidanlıgül ilk öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır.  1997 yılında Bursa Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliğinde mühendislik eğitimi almıştır. Öğrencilik hayatı süresinde bilgisayar ve internet teknolojilerine olan ilgisi ile ilk başta web sitesi tasarımı ile ilgili işler almaya başlamış sonrasında şu anda ortağı olduğu Performans İletişim ve Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. firmasında web tasarım uzmanı olarak 2001 yılında çalışmaya başlamıştır.  2002 yılında ise şirkete ortak olarak ticaret hayatına atılmıştır. 2006 yılında ise Kadir Has Üniversitesinde MBA Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. 2007 – 2012 yılları arasında da yine Kadir Has Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak, Bilgisayar Programcılığı, İnternet Programcılığı, Görsel Programlama, Web Tasarımı, Dijital Pazarlama vb. konularında birçok derse girmiş ve öğrenciler yetiştirmiştir. Cemil Fidanlıgül Bulgaristan Kırcaali doğumlu Ayla Fidanlıgül ile evli ve iki çocuk babasıdır.

1999’da İstanbul’da kurulan PERFORMANS, Microsoft İşletim Sistemleri ve Ağları üzerinde uzmanlaşarak teknik servis ve danışmanlığın yanında global anlamda gelişmeleri yakından takip ederek, dünya standartlarındaki kalite anlayışı ve güçlü teknik altyapısı ile müşteri memnuniyetini ilke edinen PERFORMANS, profesyonel anlamda yaratıcı teknoloji çözümleri sunmaktadır.

PERFORMANS, kurulduğu günden bugüne binlerce müşterimisine profesyonel çözümler üretirken sektörümüzde örnek ve lider bir firma olmanın yanında, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. İnternet hizmetleri konusunda uzman olan PERFORMANS, en küçüğünden en büyük ölçekli firmalara kadar sayısız web tabanlı programlama hizmetinin yanında, yüksek kapasiteli, hızlı, gelişmiş web sunucularında yayınlama ve aynı konudaki tüm hizmetleri birinci elden kesintisiz olarak vermektedir.

PERFORMANS, Türkiye’deki internet ihtiyaçlarına paralel olarak gerekli altyapı yatırımlarını yaparak, Amerika’da bulunan sunucularının yanında, Teklan bünyesinde bulunan Türkiye tabanlı sunucuları ile altyapısını daha da güçlendirmiştir. PERFORMANS, müşterine hızlı ve doğru çözümleri üretmek için hazır olan MCSE & MCP Sertifikalı çalışanlarıyla her türlü sorunuza cevap vermeye hazırdır.

iletişim bilgileri

0850 532 05 48
Uludağ Üniversitesi ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi K:2 No:2017 Nilüfer / BURSA

Sosyal profiller