Bülent ÖZBAKIR

f_1

GREEN GOLDEN GAYRİMENKUL Genel Müdür

Selanik doğumluyum. Çok küçük yaşlarımdan beri bulunduğum ticari girişimlerimi 1981 yılında açtığım bakkal dükkanı ile sürdürdüm. 2000’li yıllara vardığımda spot ürün satışı ve şarküteri ürünlerini de bünyeme ekleyerek toptan sevkiyata başladım. Yaklaşık 10 yıldır Bursa ve ilçeleri ve yakın illere ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Bu meyanda ticari olarak gelişebilmek için birçok seminere katıldım.

Sosyal olarak ilerlemek için de seçkin sivil toplum kuruluşlarına üye oldum. Göçmen bir aileden geldiğim için buderneklerin en başında kurucu üyesi olduğum BALKANTÜRKSİAD geliyor.

Green Golden ile gayrimenkul sektöründe “Ben de Varım” diyen başarılı işadamı; Giriştiği her işte marka olmayı başaran iş dünyasının başarılı isimlerinden Abdullah Özbakır, alt yapısını kapsamlı güçlendirdiği Green Golden firmasıyla gayrimenkul sektöründe ilklere imza atmayı hedefliyor. Başarılarla bezediği ilklerle dolu ticari tecrübesini girişimcilerle paylaşmaya hazır olduğunu her adımında ispatlayan Abdullah Özbakır; Bursa’da doğru yatırımın tek adresinin Green Golden Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi’nden geçmektedir.

68.31.02

iletişim bilgileri

Ebu İshak Mahallesi Kemal Bengü Cad. No:56 Osmangazi / Bursa

Sosyal profiller