Ali GÜLER

indir_1

TMS RAF SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Genel Müdür

20.04.1960 yılı doğumlu ve Ankara Erkek Sanat Yüksek öğretmen Okulu mezunudur.  Şener Makine, Zimaş, Baykal Makine, Gökçelik’te çalışmış olup 1986 yılından bu ya kendi işletmelerini (TMSSTAND – GLR METAL) yönetmektedir.

1986 yılında Ali Güler tarafından kurulan TMS Raf Sistemleri, ilk etapta market sepetleri, ahşap market rafları imalatı ile sektörde yer aldı. Zaman içinde gelen talepler doğrultusunda sadece özel stant tasarımı ve imalatına yönelen firma, geçen süre içerisinde gerek ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti, gerekse ticari ilişkilerindeki memnuniyetler neticesinde sektörde bugünkü güçlü ve köklü yerini aldı.

Her geçen gün sınırlarımızı genişleterek İsrail, Almanya,  Makedonya, Fransa, Yeni Zelanda, Avustralya, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Belçika, Kenya, İtalya, Yunanistan, Bulgaristan ve Makedonya ile ciddi projelere imza atmaktayız. Bu günlere gelmemizdeki ve başarımızdaki en büyük etken daima müşteri odaklı düşünmemiz ve çalışmamızdır. Dizayn ve üretimlerimizi müşterilerimizin sattığı ürünlerden yola çıkarak yapmaktayız ve görsel dizayn kadar kaliteye de özen göstermekteyiz. Bu doğrultuda ISO 9001:2015 kalite belgemizin gerekliliklerini yerine getirmekteyiz.

Son yıllarda stant üretiminin yanı sıra firma bünyesinde yeni departmanlar açarak sanayi tipi özel taşıma kasaları, makine ve personel koruyucu bant ve muhafaza sistemleri, otomotiv yan sanayi imalatı da yapmaktayız. Bu ürünlerde de tasarım ve proje tamamen firmamız tarafından yapılarak sektörde hızla yol kat ettik ve firmaların ilk tercihleri olmayı başardık.

Şu an yurt içi ve yurt dışında büyük mağaza ve marketler ile yurdun en ücra köşelerinde stantlarımız, bir çok sanayi kuruluşu ve firmalarda taşıma kasalarımız ve koruyucu muhafaza sistemlerimiz kullanılmaktadır. Hedefimiz her geçen gün büyüyen ve gelişen yüzümüzle değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sektördeki yerimizi daha da yükseklere taşımaktır.

31.01.03

iletişim bilgileri

0224 493 24 90
Kayapa Sanayi Bölgesi Yeşil Cd. No:6 Nilüfer/BURSA

Sosyal profiller