Adnan SÖZERİ

Dosya_29

Sözteks Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Sti. Yönetim Kurulu Başkanı

1878 Yunanistan  Mora göçmeni bir ailenin Türkiye’de doğan 3. Kuşak çocuğu. 1953 Bursa doğumlu.

Teknik Yüksek Öğretim Okulu Motor Bölümü mezunu bir eğitimci. 1980 yılından beri tekstil işiyle uğraşan bir sanayici. DOSAB (Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi)’nde  kendi fabrikasında faaliyetini sürdürüyor. Evli ve 2 çocuk babası.

SÖZTEKS TEKSTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ, 1980 YILINDAN BERİ TEKSTİL İŞİYLE UĞRAŞMAKTA OLAN İKİ KARDEŞ TARAFINDAN 1991 YILINDA KURULMUŞTUR. SÖZTEKS TEKSTİL,ÖNCELERİ DOKUDUĞU ERKEK GÖMLEKLİK VE BAYAN BLUZLUK KUMAŞLARI İÇ PİYASAYA SATAN BİR ORTA BÜYÜKLÜKTE BİR ŞİRKET İKEN, GÜNÜMÜZDE ÜRETTİĞİ SANAYİ MALLARINI HEM İÇ HEM DE DIŞ PİYASAYA SATAN VE İÇ PİYASAYA FASON ÇALIŞAN İHRACATÇI BİR ŞİRKET HALİNE DÖNÜŞMÜŞTÜR.

ŞİRKETİMİZDE İPLİK BOYA, ÇİLE BOYA, İPLİK AKTARMA, ÇİLE AKTARMA, İPLİK BÜKÜM VE FİKSE BÖLÜMÜ BULUNMAKTADIR. AYLIK 200 TON İPLİK BOYAMA VE AYLIK 9 TON ÇİLE BOYAMA KAPASİTEMİZ BULUNMAKTADIR. İPLİĞİN SİPARİŞE GÖRE ÜRETİMİ, FASONU VE SATIŞI MEVCUTTUR.

AMACIMIZ, İNSAN GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE STANDARTLARINA UYGUN OLARAK, REKABETÇİ FİYATLARLA VE YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİLEN ÜRÜNLERİ SAYGIDEĞER MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINA UYGUN OLARAK SUNMAKTIR.

 

 

13.10.15

iletişim bilgileri

0224 261 03 31
DOSAB, Sardunya 2 Sokak. No:11 Bursa

Sosyal profiller