Mihriban İYİGÜLLÜ

Dosya_287

Akiş Boya ve Kimya Sanayi Şirketi Satış ve Pazarlama Müdürü

Akiş Boya ve Kimya Sanayi Şirketi, 1982 yılında 11.000m² alan üzerinde Bursa/Türkiye’de kuruldu. İnşaat, Sanayi, Mobilya, Otomotiv ve İzolasyon sektörleri için boya, vernik, macun ve solvent üretimi yapılmakta, bunlara ek olarak solvent, su bazlı reçineler ve renklendiriciler de üretilmektedir. AKİŞ, Türkiye’de kendi alkdini, poliüretan reçinesini, kopolimerini, homopolimerini ve renk pastasını üretebilen birkaç boya üreticisinden biridir. Üretim ISO 9001:2000 Kalite Sistemi üzerine temellendirilmiştir. Süreç tamamıyla 1982’den beri kullanılan otomasyon sistemiyle yapılmaktadır.

2011 yılında Akiş Boya, dünyanın önde gelen endüstriyel boya üreticilerinden Carboline ile lisans anlaşması yaparak güçlü markayı Türkiye’ye getirdi. Lisans Anlaşmamız ile birlikte Türkiye endüstri boyaları pazarındaki yerimizi daha güçlü bir şekilde pekiştirmek ve ileri taşımayı hedeflemekle birlikte uluslararası boya pazarının talep ettiği yenilikçi boya teknolojileri, yangın geciktirici ürünler ve global geçerlilikteki test sertifikalarıyla sektördeki bütün isteklere hitap edebilecek bir ürün gamını da sunmaktadır.

AKİŞ’in en büyük avantajı hızlı ve güvenilir servisidir. Şirketin vizyonu müşterilere olan hizmeti sürekli olarak geliştirmektir. 2003’den beri patentli mix sistem teknolojisine bağlı olarak, AKİŞ tüm müşterilerini küçük birer üretici haline getirmeye çalışmaktadır. Şu anda Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde 200’e yakın mix makinesi vardır. Bu sistemle, müşteriler her çeşit sanayi boyalarını renklendirebilmektedirler.

Diğer taraftan AKİŞ, binasında kendi eğitim merkezine de sahiptir. Merkez, Avrupa standartlarına göre planlanmış ve tüm boyalar üzerine eğitim vermek için tasarlanmıştır.

AKİŞ Boya Şirketi; Ankara, İstanbul, Bursa, Adana ve İzmir şubelerindeki birçok Satıcıya hizmet sunmaktadır. Bu şubeler yoluyla AKİŞ tüm Türkiye’ye ulaşabilmektedir. Ayrıca AKİŞ; Irak, Cezayir, Suudi Arabistan, Filistin, Kıbrıs, İsrail, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Makedonya, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan ve Türkmenistan gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

20.30.13

iletişim bilgileri

0224 261 05 37
DOSAB - Ali Osman Sönmez Cd. No: 4 BURSA

Sosyal profiller