Hakan OKA

Dosya_288

CAE SOLUTİONS Bilgisayar Desteki Müh. Hizm. Ar-Ge Ltd. Şti. Genel Müdür

CAE SOLUTIONS Bilgisayar Destekli Mühendislik Hizmetleri Ar&Ge Ltd Şti kurucusu ve Genel Müdürü Olan Dr. S. Hakan OKA, Makine yüksek mühendisidir. Mühendislik Doktora derecesine sahiptir. Sektörde 20 yıllık tecrübesi bulunan Dr. OKA, Yurtiçinde başta Savunma Sanayi olmak üzere, Otomotiv, Makine sanayi ve Raylı sistemler sektörlerinde AR&GE, tasarım, ileri Mühendislik hizmetleri sunmakta, özel amaçlı yorulma test sistemleri ve imalat makinaları üretmektedir. Geçmişte devlet destekli pek çok araştırma projesinde ve  milli-askeri projelerde görev almış olup, aynı zamanda araştırmacı ve eğitmen görevlerini de icra etmektedir.

Firmamız 2009 yılı içerisinde kurulmuş olup, kuruluş tarihi itibari ile ULUTEK teknoloji geliştirme merkezinde AR-GE faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında askeri projelerin icra edildiği 2. ofisimiz hizmetinize girmiştir. 2012 yılında ise prototip atelyemiz ve test merkezimiz devreye alınmıştır.

Firmamızın öncelikli kuruluş amacı başta Savunma Sanayi olmak üzere otomotiv ve ana makine imalat sanayine yönelik firmalarına araştırma geliştirme ve ürün geliştirme faaliyetleri konusunda partnerlik yapmaktadır.

 

72.19.01

iletişim bilgileri

0224 413 62 74
Altınşehir Dörtmevsim Vilları 218.Sokak No:9 16059 Nilüfer / Bursa

Sosyal profiller