Ümit İŞMEN

Ümit İŞMEN

Ümit İŞMEN

SİNPAŞ GYO Satış ve Pazarlama Müdürü

Ankara doğumlu İstanbul da İktisadi Ticari İlimler akademisi Gazetecilik Halkla İlişkiler Yüksek okul Mezunu San Francisco Kaliforniya’ da  SFSU (San Francisco State University)   İş idaresi, Pazarlama Yüksek Lisans yapmış 26 Yıl Amerika’nın Kaliforniya Eyaletinde Mobilya, Otomobil ve Gayrimenkul ve Mortgage Satış ,  Pazarlama tecrübesi. Şu anda Bursa da Sinpaş Gyo  da Satış & Pazarlama müdürü.


Eski Yalova Yolu 6. Km 12 Nolu Yalı Köşk Demirtaş, Osmangazi - Bursa
0224 257 13 63
umit.ismen@sinpasgyo.com.tr

MİSYONUMUZ

Yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan, özgün konseptlerde gayrimenkul projeleri hayata geçirerek, sağlıklı büyümeyi sağlamak.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölge ülkelerde lider konut markası ve yatırım aracı olmak.

DEĞERLERİMİZ

- Farklı düşünme ve yenilikçi bakış açısı

- Ekip ruhu

- Müşteri odaklı yaklaşım

- Verimlilik ve istikrar

- Liderlik

Sinpaş GYO 2007 yılından bu yana Borsa İstanbul'da işlem görmektedir ve aktif büyüklüğümüz 2016 itibariyle 2.2 milyar TL'ye ulaşmıştır.

Özgün projelerimiz, kazandığımız ödüllerle hem marka kimliğimizi hem de finansal kimliğimizi büyüterek Türk gayrimenkul sektörünün gelişmesine ve prestij kazanmasına katkı sağlayan öncü firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz. Çevreye, maviye, yeşile duyarlı, gelecek nesilleri düşünen, Türkiye'ye değer katan projeler üretmeye devam edeceğiz.

Bursa’nın uluslararası ödüllü ilk ve tek konut projesi Bursa Modern ve en yeni konseptli projesi Aqua City ile Bursa yatırımlarımız devam ediyor.


41.20.02