Levent BALKIR

Levent BALKIR

Levent BALKIR

Levfu Mağazacılık San. Tic. Ltd .Şti Yönetim Kurulu Başkanı

1968 Burdur doğumlu. İlk ve ortaokulu Burdur’da, liseyi ise Bursa Erkek Lisesi’nde okuduktan sonra Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nü bitirdi. İlk işi Burdur’da, çocukken yaz tatilinde sadece bir gün çalıştığı gül yağı fabrikası oldu. Bademli Rotary Kulübü kurucu üyelerinden… Bursa’da 18 konfeksiyon mağazasının sahibi.

1991 yılında kurduğum Levfu Mağazacılık ilk şirketi, başka bir iştiraki de yok. İş hayatında ortaklık yapmadı ve sadece hazır giyim perakendesinde faaliyet gösterdi.


ADNAN MENDERES MH. MUDANYA YOLU 9.KM. KORUPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ NO:74/75/76/138 OSMANGAZİ BURSA
0224 249 22 75
leventbalkir@levfu.com

1991 yılında Heykel Nalbantoğlu’nda, Levent Balkır tarafından kurulan şirket, 16 m2’lik bir mağazayla mağazacılık hayatına başlamıştır. Levfu, faaliyet gösterdiği her alanda lider, şeffaf, tercih edilen, büyüme ve karlılığını sürdürebilen, en güvenilir ve güçlü perakendeci olmak vizyonuyla hareket eder. Temel insani ve ahlaki değerleri ilke edinerek, tüm çalışanlarıyla birlikte, müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışır. “En değerli yatırımımız müşterimizdir.” ilkesinden yola çıkarak, tüm faaliyetlerinde müşterilerinin hem duygusal hem de sosyal açıdan tatmin olmasını sağlar.

Müşterilerinin, sunulan ürün ve hizmetler sayesinde kendilerini özel hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak için çalışan Levfu için sınır, durmak istediği noktadır.


47.71.04