Gözde DEMİREL

Gözde DEMİREL

Gözde DEMİREL

KARİBU TURİZM SEYAHAT VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Genel Müdür

1987 Bursa doğumluyum. Özel Emine Örnek Koleji ve Bursa Anadolu Lisesi'nin bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. NTV'de bir süre muhabirlik yaptıktan sonra TRT Etiyopya Temsilciliği görevini yürüttüm. Yaklaşık 5 yıldır uluslararası ikili iş görüşmeleri ve ticaret heyeti organizasyonları yapan Karibu Turizm Seyahat Danışmanlık Ltd. Şti'nin Genel Müdürlük görevini yürütüyorum.  Aynı zamanda edebiyat ile ilgileniyorum, ilk kitabım Ah Minel Hayat, Mylos Yayın Grubu'ndan 2017 yılında çıktı.         


BALAT MH. SIHHİYE CD. OFİS 4200 KAT:3 D:27 NİLÜFER BURSA
0549 233 90 99
info@karibu.com.tr

2011 yılında kurulan KARİBU Events, uluslararası ikili iş görüşmeleri ve PR alanında Türkiye’nin en önde gelen firmalarının başında yer almaktadır. Dünya çapında tedarik zinciri etkinlikleri düzenleyen KARİBU, hem kendi etkinlikleri ile hem de verdiği b2b/matchmaking hizmetleri ile pazarda öncü olmayı sürdürmektedir.

Merkezi Bursa’da olan KARİBU, İstanbul ofisinin yanı sıra, Nairobi ve Barcelona’da bulunan temsilcilikleri ile de hizmet vermeye devam etmektedir.

KARİBU, odağına “kaliteyi” koyduğu hizmet politikası ve uluslararası tedarikçilerimizle birlikte geliştirdiğimiz hizmet ağı ile dünyanın birçok bölgesinde kurumsal hizmetlerden, iş görüşmeleri organizasyonlarına hizmet vermektedir. KARİBU, nitelikli ve alanında uzman ekibi ile otomotivden kimya sektörüne plastikten bilişim teknolojilerine birçok sektörde ihracat arttırıcı faaliyetlerini Avrupa’dan Afrika’ya dünyanın dört bir yanda sürdürmektedir.


79.11.01